PT Volkan Dinçer

Tristyn Lee Kimdir? Yaşı, Boyu ve Kilosu Kaç?

Fitness ve vücut geliştirme dünyasında genç yaşında çok özel genetiği ve yeteneğiyle nam salan Tristyn Lee bu yazımızda karşınızda! En çok merak edilen sorular olan “Tristyn Lee kimdir? Kaç yaşında? Boyu ne kadar uzun?” gibi soruların cevaplarını genç yaştaki takipçilerimize ilham olması için sizlerle paylaşıyoruz.

Tristyn Lee Kaç Yaşında? Tristyn Lee’nin Boyu Ne Kadar Uzun?

Kanadalı bir vücut geliştirmeci ve futbolcu olan Tristyn Lee 20 Ağustos 2002 yılında Ontario’da doğmuştur ve şu an 20 yaşındadır. Tristyn Lee’nin boyu 1.60 cm (5 fit 3 inç) ve güncel vücut ağırlığı yaklaşık 60 kilodur. Instagram hesabında 2 milyondan fazla takipçisi olan Tristyn Lee küçük yaştan itibaren fitness ve vücut geliştirmeye ilgi duymuştur. Bununla da kalmayıp yine çok küçük yaşta futbol oynamaya başlamıştır.

Tristyn Lee Boyu ve Kilosu

Lee’nin vücut geliştirmeyi futboldan daha çok sevmesinin ardından uzun süre spor salonlarında vakit geçirmeye başlamıştır. Böylece Tristyn’ın erken yaştaki disiplini sayesinde oldukça kaslı ve damarlı kola, parçalı karın kaslarına ve kendi yaşıtlarına göre süper fit bir vücuda sahip olmuştur.

Tristyn Lee Fotoğrafları

Tristyn sosyal medya platformlarında kısa sürede oldukça takipçi topladı. Tristyn’ın mükemmel fiziği birçok kişinin takdirini kazandı ve onun bu kadar genç yaştaki başarıları popülerliğini daha da artırdı. Lee, antrenmanlarını ve diyet ipuçlarını binlerce takipçiyle paylaşan bir sosyal medya fenomeni. İşte Tristyn Lee’nin son formunu gösteren fotoğrafları!

Not: Fotoğraflar Tristyn Lee Instagram Hesabı‘ndan alınmıştır:

Ayrıca diğer fitness ile ilgilenen ünlü vücut geliştiriciler hakkında yazdıklarımızı da aşağıdan okuyabilirsiniz:

Photo of author
Marmara Üniversitesi BESYO mezunu Volkan Dinçer 1992 yılında doğdu. Küçük yaşlarda spora başlayan Volkan, mezun olduktan sonra çeşitli fitness salonlarında PT olarak çalıştı ve şu an bir spor salonunda kişiye özel fitness eğitmeni olarak çalışmaya devam etmektedir.

Şunları da beğenebilirsiniz

Yorum yapın