PT Volkan Dinçer

Lazar Angelov Kimdir? Boyu – Yaşı – Kilosu Kaç?

Bu yazımızda dünyanın en tanınmış fitness modelleri arasında olan ve servetiyle de adından bahsettiren Lazar Angelov’dan bahsedeceğiz. Karın kasları ile ünlü fitness kişisel antrenörü, vücut geliştirmeci Angelov boyu yaşı kilosu ve hayat hikayesiyle sizlerle.

Lazar Angelov Kimdir?

22 Eylül 1984 doğumlu 1.80 boyunda ve 88 kg olan Lazar Angelov Bulgaristan’ın Sofya şehrinde dünyaya geldi. Fitness ile ilgilenmeden önce progfesyonel bir basketbolcuydu. 16 yaşında Bulgaristan Basketbol liginde oynadı. 18 yaşında vücut geliştirmeye başladı ve fitness modeli olma yolundaki kariyerinin ilk adımını attı.

lazar angelov kimdir kaç yaşında boyu ve kilosu kaç
Lazar Angelov kimdir? Nerede doğdu?

Bulgaristan Ulusal Spor Akademisi’nden kişisel antrenörlük sertifikası alarak kişisel antrenör (PT) olarak çalışmaya başladı. YouTube’daki motivasyon videoları ile adından sıkça söz ettirdi. Özellikle gençlere vücut geliştirmede rol model ve ilham kaynağı oldu.

Fitness Modeli Lazar Angelov’un Kariyeri

2006’da ilk vücut geliştirme yarışmasına katıldı ve podyumlara çıkmaya başladı. İdeal erkek fiziğinin temsilcisi olma yolunda çok çalıştı. Geçirdiği sakatlıklara rağmen pes etmedi ve dünyanın en iyi karın kasına sahip olduğunu muhteşem vücut hatları ile kanıtladı. Sosyal medyada en çok takip edilen vucüt geliştirme ustaları arasında yer alarak şöhret olmasında Men’s Health ve diğer fitness dergileri kapağında boy göstermesi fazlasıyla etkili oldu. Fitness ile ilgilenen dünyadaki milyonlarca insan günlük motivasyon videoları ile Angelov antrenman ve beslenme programını takip etti ve ona güvendi!

YouTube video
Angelov Motivasyon Videosu

İnsanların fitness hedeflerine ulaşmalarına ve kilo verme ideal fiziğe sahip olma hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olabileceği lazarangelov.com‘u kurdu. YouTube’da ve instagram sayfalarında günlük hayatına dair eğlenceli içerikler oluşturdu.

Photo of author
Marmara Üniversitesi BESYO mezunu Volkan Dinçer 1992 yılında doğdu. Küçük yaşlarda spora başlayan Volkan, mezun olduktan sonra çeşitli fitness salonlarında PT olarak çalıştı ve şu an bir spor salonunda kişiye özel fitness eğitmeni olarak çalışmaya devam etmektedir.

Şunları da beğenebilirsiniz

Yorum yapın