PT Volkan Dinçer

Ege Fitness Kimdir? YouTube, Instagram Kanalları

Başlıktan anlayacağınız üzere “Back in Business Actually Always in Business” diyen Ege Fitness kimdir açıklıyoruz! Ayrıca Ege Fitness kaç yaşında, boyu kaç ve motivasyonu nereden geliyor kısaca bunlardan da bahsedeceğiz!

Ege Fitness Kimdir, Yaşı ve Boyu Kaç?

1992 doğumlu 1.88 boyunda ve soyadı Cinel olan bir Türk YouTuber içerik üreticisidir. Küçük yaştan itibaren vücut geliştirme ve basketbol ile ilgilenen Ege, Amerika’da okudu ve orada kalmaya karar verdi. (Daha önce 16 sene İstanbul’da kaldı ve 17 yaşında Amerika’ya gitti. Ayrıca idolü efsane basketbol oyuncusu Allen Iverson’dır.) Hatta Türkiye’de kaldığı zamanlar Ülker Başakşehir’de basketbol oynadı. Ege Amerika’ya burslu okumaya gittiği dönemde Las Vegas’ta oynadığını da videolarında belirtiyor. Amerika’da Nevada Las Vegas Üniversitesi’nde Business Management Bölümü’nde okumuştur.

Ege videolarında kendisinin aslında asla normal biri olmadığını belirtiyor. Çünkü normallik ve sıradanlık Ege Fitness’ın yaşam felsefesine ters. Ayrıca Ege Fitness’ın tek işi video çekmek değil. Zaman zaman farklı işlerde de çalıştığını biliyoruz.

Ege Fitness YouTube, Instagram, Discord Twitch Hesapları

Sosyal medyada çok fazla takipçisi olan Ege, Amerika’daki yaşantısından kesitler yayınlıyor. Ege Fitness YouTube kanalından vücut geliştirme ve motivasyon videoları yayınlayarak fenomen olmayı başardı. Ayrıca EgeFitness Instagram ve Twitch ve Discord hesabı da eğlenceli fotoğraflar ve videolar paylaşmaya devam ediyor.

ege fitness instagram
@egefitness

Ayrıca çektiği YouTube videolarına “Hey What’s Happening in YouTube Ege Fitness Back in Business Actually Always in Business” cümlesiyle başlıyor, bu da onun motivasyonu! Çünkü Ege’nin motivasyon kaynağı her zaman zor ve imkansız olanı başarmak! Ayrıca iddialı ve motive edici videolarla hayranlarına eğlenceli bir şekilde fitness tavsiyeleri veriyor.

ege fitness instagram fotoğrafları
@egefitness Instagram Fotoğrafları

Karın kası yapmak isteyen kişilere nasıl karın kası yapılır bilimsel olarak anlatmaya çalışarak küçük büyük herkesin sevdiği bir fenomen haline gelmeyi başardı. Bununla birlikte araba ve motorsiklet tutkunu olan Ege kazanova kişiliğiyle de ön plana çıkıyor. Kaslı vücudunu Amerika sokaklarında sergileyerek kızları tavlamayı başaran Ege, tecrübesiz arkadaşlara videolarıyla ders veriyor. Ayrıca Unsatisfied Gear markası t-shirt, bileklik gibi ürünlerini de çıkardı!

YouTube video

Ege Fitness Sözleri (Motivasyon Sözleri)

Definasyonda, koltuk altından damar yerine kıl çıkıyorsa, bizden değilsin.

Hayat Pumplı daha güzel!

Üstümdeki küçük değil, kaslar büyük!

Çirkin insan yoktur, spor yapmayan insan vardır.

İyi erkeklerin hepsi cennete gider derler, ama bütün fırlama erkekler cenneti sana getirir.

Şu anda olduğun insan, bir zamanlar olmayı istediğin insan olunca; işte o zaman Efsaneleşiyorsun!

Bana zengin, fakir, fukara veya sosyete de ama asla it gibi çalışmadığımı söyleme!

Eskiden başarısız olacağımı söyleyen biyoloji hocama sesleniyorum: kas anatomisini artık üstümde çalışabilirsiniz hocam!

Başarıyı satın alamazsın; sadece kiralayabilirsin. Kirayı hergün ödemen lazım!

Sadece 1 kere ölürsün ama her gün yaşarsın! Herkes ölür ama herkes yaşamaz.

Ne kadar çok çalışırsan o kadar şanslı olursun.

Gördüğün şeylerin yarısına; duyduğun şeylerin hiç birine inanma!

Ege Fitness Sözleri
Photo of author
Marmara Üniversitesi BESYO mezunu Volkan Dinçer 1992 yılında doğdu. Küçük yaşlarda spora başlayan Volkan, mezun olduktan sonra çeşitli fitness salonlarında PT olarak çalıştı ve şu an bir spor salonunda kişiye özel fitness eğitmeni olarak çalışmaya devam etmektedir.

Şunları da beğenebilirsiniz

Yorum yapın