ege fitness back in business actually always in business
ege fitness back in business actually always in business
içinde

Ege Fitness Kimdir? YouTube, Instagram Kanalları

Başlıktan anlayacağınız üzere “Back in Business Actually Always in Business” diyen Ege Fitness kimdir açıklıyoruz! Ayrıca Ege Fitness kaç yaşında, boyu kaç ve motivasyonu nereden geliyor kısaca bunlardan da bahsedeceğiz!

Ege Fitness Kimdir, Yaşı ve Boyu Kaç?

1992 doğumlu 1.88 boyunda ve soyadı Cinel olan bir Türk YouTuber içerik üreticisidir. Küçük yaştan itibaren vücut geliştirme ve basketbol ile ilgilenen Ege, Amerika’da okudu ve orada kalmaya karar verdi. (Daha önce 16 sene İstanbul’da kaldı ve 17 yaşında Amerika’ya gitti. Ayrıca idolü efsane basketbol oyuncusu Allen Iverson’dır.) Hatta Türkiye’de kaldığı zamanlar Ülker Başakşehir’de basketbol oynadı. Ege Amerika’ya burslu okumaya gittiği dönemde Las Vegas’ta oynadığını da videolarında belirtiyor. Amerika’da Nevada Las Vegas Üniversitesi’nde Business Management Bölümü’nde okumuştur.

Ege videolarında kendisinin aslında asla normal biri olmadığını belirtiyor. Çünkü normallik ve sıradanlık Ege Fitness’ın yaşam felsefesine ters. Ayrıca Ege Fitness’ın tek işi video çekmek değil. Zaman zaman farklı işlerde de çalıştığını biliyoruz.

Ege Fitness YouTube, Instagram, Discord Twitch Hesapları

Sosyal medyada çok fazla takipçisi olan Ege, Amerika’daki yaşantısından kesitler yayınlıyor. Ege Fitness YouTube kanalından vücut geliştirme ve motivasyon videoları yayınlayarak fenomen olmayı başardı. Ayrıca EgeFitness Instagram ve Twitch ve Discord hesabı da eğlenceli fotoğraflar ve videolar paylaşmaya devam ediyor.

ege fitness instagram
@egefitness

Ayrıca çektiği YouTube videolarına “Hey What’s Happening in YouTube Ege Fitness Back in Business Actually Always in Business” cümlesiyle başlıyor, bu da onun motivasyonu! Çünkü Ege’nin motivasyon kaynağı her zaman zor ve imkansız olanı başarmak! Ayrıca iddialı ve motive edici videolarla hayranlarına eğlenceli bir şekilde fitness tavsiyeleri veriyor.

ege fitness instagram fotoğrafları
@egefitness Instagram Fotoğrafları

Karın kası yapmak isteyen kişilere nasıl karın kası yapılır bilimsel olarak anlatmaya çalışarak küçük büyük herkesin sevdiği bir fenomen haline gelmeyi başardı. Bununla birlikte araba ve motorsiklet tutkunu olan Ege kazanova kişiliğiyle de ön plana çıkıyor. Kaslı vücudunu Amerika sokaklarında sergileyerek kızları tavlamayı başaran Ege, tecrübesiz arkadaşlara videolarıyla ders veriyor. Ayrıca Unsatisfied Gear markası t-shirt, bileklik gibi ürünlerini de çıkardı!

Spread the love

Yazar Fitness Dergisi

Sağlıklı Yaşamın Yeni Adresi!