Gıda Müh. Oğuz Yıldırım

Kyani Nedir? Kyani Ürünleri Faydalı Mı?

Son yıllarda adını sıkça duymaya başladığınız Kyani firması hakkında genel bir araştırma yazısı yazmak istedik. Bu yazıya da öncelikle Kyani nedir? sorusunu cevaplayarak başlayacağız. Ardından Kyani kurucusu kimdir, Kyani ürünleri ne işe yarar, yasaklandı mı gibi soruları cevaplayacağız. Yazının devamında ve sıkça sorulan sorularda Kyani back office, Kyani şikayetleri ve Kyani sağlık bakanlığı onaylı mı gibi konulara açıklık getireceğiz.

Kyani Nedir?

Kyani, 2005 yılında Yaban Mersini meyvesinin sağlığa olan inanılmaz faydalarını keşfeden Amerikalı Hansen ve Taylor aileleri tarafından kuruldu. Sağlık sektörünün öncü firması Kyani insanların hem finansal olarak özgürleşmesi hem de fiziksel yönden sağlıklı olmalarını desteklemektedir. Kısa sürede büyüyen Kyani iş ortaklığı sayesinde şirket şu an 60’tan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Kyani Türkiye ofisi ise 2012 yılından itibaren faaliyet göstermekte.

Kyani insanların hastalanmadan sağlıklı bir şekilde yaşlanmaları için ihtiyacı olan besin gıda takviyelerini geliştirmeye başladı. Sağlıklı yaşam mottosu ile Kyani ilk olarak Kyani Sunrise ve Kyani Sunset ürünlerini geliştirdi. 22 süper besin içeren Kyani Sunrise ve Kyani Sunset en popüler Kyani ürünlerinden. Daha sonra olumlu Kyani yorumları ile ön plana çıkan en etkili ve sağlığa faydalı Kyani Nitro FX ürünü ortaya çıktı. Kyani, Nitro FX’i doğal Noni meyvesinden üreterek 2007 yılında piyasaya sürdü ve halen en etkili ve en çok tüketilen Kyani ürünlerinden biri durumunda. Böylece Kyani wellness üçgeni yani Kyani sağlık üçgeni Sunrise, Sunset ve Nitro FX ürünlerini oluşturdu. Bu ürünler de literatürde bütün insanların ihtiyacı olan mikro gıda olarak tanımlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Zinzino Balance Oil Ne İşe Yarar?

Kyani Ürünleri Ne İşe Yarar?

Kyani sağlık üçgeni hikayesi aslında Alaska’da yetişen süper besin Yaban Mersini ile başlıyor. Mucizevi Alaska yaban mersini müthiş bir antioksidan kaynağı ve aynı zamanda Kyani Sunrise’ın ve Sunset ve Nitro Fx’in de doğal hammaddesi. Kyani ürün yelpazesinde ayrıca sağlık üçgeni ürünleri dışında Kyani FIT 20, ON ve HL5 ürünleri de vardır. Peki Kyani ürünleri ne işe yarıyor ve sağlık için gerçekten faydalı mı?

kyani sağlık üçgeni nedir
Kyani sağlık üçgeni

Kyani Sunrise Nedir?

Başta vahşi Alaska yaban mersini olmak üzere 22 tane süper gıdadan oluşan bir takviye edici gıdadır. Kyani nedir denildiğinde de ilk olarak Sunrise ürünü akla gelir. içeriği C, B1, B2, B5, B6, B12 başta olmak üzere vitamin ve insan vücuduna faydalı 74 mineral bulunmaktadır. Ayrıca Kyani sunrise nasıl kullanılır sorusuna sabah kahvaltısından sonra günde 1 adet 30ml alınması tavsiye edilmektedir. Sunrise faydaları arasında;

 • Kalp ve hücre sağlığını korur
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir
 • Doğal enerji artışı sağlar
 • Cilt sağlığını destekler
 • Oksidatif stresi azaltır
 • Kas ve eklemleri korumaya yardımcı olur
kyani sunrise nedir
Kyani sunrise

Kyani Sunset Nedir?

Mucie Kyani sunset içeriği yabani Alaska somonu ve diğer yabani balıklar olmak üzere A E ve D vitamininden üretilen EPA ve DHA oranı yüksek Omega-3 balık yağını içerir. Hızlı etki gösteren balık kıkırdağından oluşan balık yağı Sunset Kyani’nin gece uyumadan önce 3 adet alınması önerilir. Kyani Sunset’in faydaları ise;

 • Beyin sağlığını ve hafızayı destekler
 • Kalp sağlığını korur
 • Eklemleri sağlıklı kılar
 • Cildi güzelleştirir
kyani sunset nedir
Kyani sunset

Kyani Nitro Plus Nedir?

Nitrik oksit çok fazla bilinmese de yaşam molekülü olarak adlandırılmaktadır. Vücudumuz tarafından doğal olarak üretilen nitrik oksit yaş ilerledikçe daha az üretilmeye başlar. Tam da bu noktada nitrik oksit eksikliğini gidermek amacıyla Kyani Nitro Plus ürünleri geliştirilmiştir. Vücudumuzun nitrik oksit üretimini artıran Noni meyvesi özütünü içeren Nitro FX Plus kan dolaşımı destekler ve damar esnekliği sağlar. Kan yoluyla taşınan oksijen kapasitesini artırır. Günde 3 defa sabah öğle akşam aç karnına 20 damla kullanılır. Kyani Nitro FX Plus’ın diğer faydaları:

 • Besin emilimini destekler
 • Kan dolaşımını düzenler
 • Kalp damar sağlığını korur
 • Enerji artışı sağlar (Tiamin ve Niasin)
 • Cinsel gücü artırır
Kyani nitro plus nedir
Kyani nitro plus

İlginizi Çekebilir: Ginseng ve Cinsel Güç

Kyani Fit20 Nedir?

Protein ve aminoasitler vücudun temel yapı taşıdır. Günlük yaşam koşuşturması ve yoğun egzersizlerden dolayı vücut kendini yenilemekte zorlar. Kyani Fit20 ürünü ile kaslar daha hızlı toparlanarak kas gelişimi sağlanır. Ayrıca Fit20 içerdiği 10 gr hidrolize kolajen, 10 gr whey protein izolatı ve magnezyum yorgunluğu azaltarak gün içerisinde daha dinç olmamızı sağlar. Temel faydaları

 • Kas gelişimini destekler
 • Hızlı yağ yakımı sağlar
 • Cilt eklem ve kemiklerin korunmasına yardım eder
 • Nitrik oksit üretimini destekler
 • Dişleri korur
 • Elektrolit dengesine katkı sağlar
Kyani Fit20 nedir?
Kyani Fit20

Kyani ON Nedir?

Tamamen bitkisel içerikli Kyani ON yorgunluk ve bitkinliği azaltarak size enerji dolu bir yaşam sunar. Glutensizdir ve GDO katkı maddeleri içermez. Organik yeşil çay, ginkgo biloba, taurin ve guarana kafeini içeriği ile Kyani ON faydaları arasında:

 • Enerji artışı sağlar, yorgunluğu azaltır
 • Görme yetisini
 • Kırmızı kan hücreleri oluşumunu sağlar
 • Kalp fonksiyonlarını iyileştirir
 • Protein ve glikojen metabolizmasına katkı sağlar
 • Bağışıklığı güçlü kılar
kyani on nedir
Kyani on

Kyani HL5 Nedir?

Eklemleri saçları ve cildi desteklemek için vücudumuz kolajene ihtiyaç duyar. Her ne kadar birey sağlıklı olsa da yaş ilerledikçe vücudun kolajen üretimi azalır. Cilt kırışmaya başlar, tırnaklarımız ve saç tellerimiz zayıflar. Daha genç bir görünüm elde etmek ve yaşlanmayı geciktirmeyi için üretilen Kyani HL5 muhteşem bir kolajen bir takviyesidir. (Bkz: Kolajen’in faydaları) Şeker, GDO, süt ürünü ve yapay tatlandırıcı içermemektedir. Hidrolize kolajen olduğundan dolayı kolay emilir ve etkisini daha çabuk gösterir. Bununla birlikte maksimum fayda için günde en az 1 Kyani kolajen tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Kyani HL5 kolajen faydaları:

 • Kemik, kıkırdak ve eklemleri destekler
 • Cildi yeniler ve besler
 • Saçları güçlendirir
 • Sağlıklı tırnaklara sahip olmanızı sağlar
kyani hl5 nedir
Kyani hl5
YouTube video
Kyani ürünleri faydalı mı, doktorlar ne diyor?

Merak Edilen ve Sık Sorulan Sorular

Kyani Sağlık Bakanlığı Onaylı Mı?

Kyani Türkiye’de satılan diğer tüm ek gıda takviye markaları gibi Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.

Ürünleri Kimler Kullanabilir?

Sağlığını korumak isteyen 7’den 70’e çocuk, yetişkin, yaşlı kadın erkek herkes Kyani ürünlerini kullanabilir.

Kyani Yasaklandı Mı?

Kyani Türkiye ofisinden gerçekleşen satışlarda herhangi bir yasak söz konusu değildir.

Ürünleri Zararlı Mı? Yan Etkisi Var Mı?

Kyani ürünlerini kullanan kişilerde şimdiye kadar bir yan etki görülmemiştir.

Saadet Zinciri Midir?

Kyani saadet zinciri değildir. İnsanların sağlıklı ve finansal olarak özgür olmasına yardımcı olan, 60’dan fazla ülkede faaliyet gösteren bir Amerikan şirketidir. Kyani iş ortaklığı modeli ve network marketing ile 2025 yılındaki hedefi 5 milyar dolar ciroya ulaşmaktır.

Kyani Back Office Nedir?

İş ortakları giriş işlemlerini Kyani Back Office https://login.kyani.net/ adresinden yürütmektedir.

Kyani İş Ortağı Nasıl Olunur?

Kyani iş ortaklığı wellness sektöründe ürün stoğu olmadan stoksuz yürütülen tüm dünyada geçerli global bir iş modelidir. Eğer siz de girişimci ruhlu, yeniliğe ve öğrenmeye açık, sağlığınıza önem veren, vizyon sahibi biri iseniz Kyani iş ortağı olabilirsiniz.

Ürünleri Nereden Satın Alınır?

Sağlıklı bir yaşam için eşsiz içeriğe sahip Kyani ürünlerini buradan satın alabilirsiniz.

Kyani Dolandırıcılığı Söylentisi

Dolandırıcılık veya ponzi, piramit sistemi gibi bir kuruluş olduğu düşünülen Kyani aslında ürünlerini pazarlayarak sağlık wellness sektöründe ilerlemeyi amaçlıyor. Dolayısıyla Kyani ürünleri satışı yasak değildir, firma yasalara uygun şekilde kullanıcılarına bir kazanç sistemi sunmaktadır.

Photo of author
Yeme içme alışkanlıklarının çocukluktan başladığını belirten Oğuz Yıldırım, yüksek öğrenimini Gıda Mühendisliği üzerine tamamladı. Şu an kendi ofisinde beslenme uzmanı olarak danışanlarına hizmet veriyor.

Şunları da beğenebilirsiniz

“Kyani Nedir? Kyani Ürünleri Faydalı Mı?” üzerine 13 yorum
 1. Bende kyani ürünlerini satmak istiyorum. Benimle iletişime geçerseniz sevinirim. Bu sektörde ticarete katılmalıyım.

  Yanıtla
 2. kyani ürünleri nerden alinir sorusunun cevabını bulduğum için çok teşekkür ediyorum. Sağlıklı yaşam ve kilo verme adına yaban mersininin faydaları aşikar. Bu ürünlerde de içeriği arastirilirinca yaban mersini olduğunu öğrendim. En kisa zamanda iletişime geçmek istiyorum. Çok teşekkür ediyorum…

  Yanıtla
 3. Sono prodotti buonissimi, li uso da diversi anni e li condivido, ti invito a visitare la mia pagina informativa “Gustando Benessere Cam.Tv”.

  Yanıtla
 4. Добрый день! Меня зовут Евгений Потапов.
  Заинтересовал ваш сайт fitnessdergisi.com. Хочу его купить. По факту изучения статистики, я смогу назвать точную сумму которую я готов за него заплатить.
  Если вам интересна продажа вашего проекта, жду вашего ответа.
  С уважением,
  Евгений Потапов

  Yanıtla
 5. Can I just say what a relief to find someone who actually knows what theyre talking about on the internet. You definitely know how to bring an issue to light and make it important. More people need to read this and understand this side of the story. I cant believe youre not more popular because you definitely have the gift.

  Yanıtla
 6. I conceive other website owners should take this web site as an example , very clean and good user pleasant design and style.

  Yanıtla
Yorum yapın