PT Volkan Dinçer

Joesthetics Neden Öldü? Vücut Geliştirmeci Jo Lindner’ın Ölüm Sebebi

9.5 milyon Instagram takipçisiyle fitness fenomeni olan vücut geliştirmeci Joesthetics lakaplı Jo Lindner 1 Temmuz 2023’te tam 30 yaşındayken hayatını kaybetti. Üzücü haberi yine kendisi gibi fitness eğitmen olan kız arkadaşı Nicha sosyal medyadan duyurdu. Peki Jo Lindner neden öldü? Joesthetics’in ölüm sebebi neydi?

Joesthetics (Jo Lindner) Kimdir?

İnternette Joesthetics olarak bilinen Jo Lindner, bir Alman vücut geliştirmeci ve fitness fenomeniydi. Joesthetics uzun yıllar fitness ve vücut geliştirme hakkında faydalı bilgiler verip kendi sosyal medya hesaplarında çektiği videoları paylaşıyordu.

Joesthetics’in Paylaştığı Son Fotoğraf

Joesthetics – Jo Lindner Ölüm Sebebi

Jo Lindner 30 yaşında geçirdiği anevrizma sebebiyle vefat etti. Jo Linder’ın ölüm nedenini kız arkadaşı Nicha anevrizma (kan damarlarının duvarlarındaki zayıflama) olarak sosyal medyadan duyurdu. Ayrıca son zamanlarda Joesthetics’in boyun ağrısından şikayet ettiğini de paylaştı.

Ünlü vücut geliştirmeci öldüğünde ilk başta herkesin aklına Zyzz’nin ölüm nedeni gelse de Lindner’ın ölüm sebebi anevrizma olarak kayıtlara geçti.

Jo Lindner’ın Sosyal Medya Hesapları

Joesthetics ölümünden sonra geriye sosyal medyada (Jo Lindner InstagramJo Lindner YouTube) paylaştığı içerikler ve spor arkadaşlarının paylaştığı fotoğraflar kaldı.

Photo of author
Marmara Üniversitesi BESYO mezunu Volkan Dinçer 1992 yılında doğdu. Küçük yaşlarda spora başlayan Volkan, mezun olduktan sonra çeşitli fitness salonlarında PT olarak çalıştı ve şu an bir spor salonunda kişiye özel fitness eğitmeni olarak çalışmaya devam etmektedir.

Şunları da beğenebilirsiniz

Yorum yapın