PT Volkan Dinçer

Kadınlara Özel Spor Salonu Rehberi

Bu yazımızda kadınlara özel spor salonu araştırmalarımızı sizlerle paylaşacağız. Kadınların daha rahat ve kalabalıktan uzak spor yapmalarını amaçlayan spor salonları sayısı çok fazla olmasa da bu alanda faaliyet gösteren İstanbul’daki en iyi spor salonları hangileri sizler için derledik. Rehberde İstanbul’da yer alan spor salonlarıyla ilgili tüm detayları (adres, internet sitesi ve telefon) bulabileceksiniz. Bununla birlikte şimdilik sadece kadınlara özel spor salonu İstanbul rehberini ilerleyen günlerde diğer büyükşehirler için de hazırlayacağız.

Kadınlara Özel Spor Salonu Listesi

1. Lady Power Kadınlara Özel Spor Salonu

İstanbul anadolu yakası bayanlara özel spor salonu olarak Üsküdar ilçesinde yer alan Lady Power, modern ve ferah bir görünüme sahip. Sultanbeyli Plato AVM içerisinde yer alan kadın spor salonu, hafta içi her gün 08:00-22:00 arası, cumartesi günleri ise 10:00-22:00 arası hizmet vermektedir.

Adres: Abdurrahman Gazi Mahallesi Plato AVM Sultanbeyli / İstanbul

Telefon: (0216) 398 99 31

2. Blue Gym Women Spor Salonu

İstanbul anadolu yakasında bayanlara özel spor salonu olarak Maltepe spor salonları arasında hizmet veren Blue Gym Women şirin ve rengarenk bir salona sahip. Ayrıca bayanlara özel pilates, yine kadınlar için reformer ve bayanlara özel yoga ve zumba gibi hizmetler de sunuluyor.

Adres: Feyzullah Mah. Bağdat Cad. Sidar Sok. No:2 K:1 Maltepe / İstanbul

Telefon: (0216) 305 10 88

3. Okyanusfly Spor Merkezi

İstanbul anadolu yakası Ümraniye’de sadece kadınlara özel spor salonu olarak Okyanusfly öneri listemizde yer almakta. Oldukça geniş ve ferah bir salonu bulunan spor merkezi haftanın belirli saatlerinde sadece İstanbul’daki kadınlar için hizmet vermektedir.

Adres: Mehmet Akif Mah. Tavukçu Yolu Okay Cad. No:11 Ümraniye / İstanbul

Telefon: (0536) 991 35 35

4. İstanbul Kadınlara Özel Spor Salonu Professional Line 

İstanbul avrupa yakası kadın spor salonu olarak Professinal Line’ı önerebiliriz. Küçükçekmece spor salonları arasında bayanlara özel fitness salonu olarak hizmet veren Professional Line Fitness Center Ladys’de bayanlara özel pilates ve zumba seçenekleri de mevcut.

Adres: Gültepe Mah. Barbaros Cad. Şehit Zafer Kızıltaş Sok. Küçükçekmece / İstanbul

Telefon: (0212) 534 91 72

5. Flamingo Gym Kıztaşı Bayan Spor Salonu

İstanbul avrupa yakası bayanlara özel spor salonu olarak Fatih’te yer alan Flamingo Gym Kıztaşı’nı önerebiliriz. Fitness ve kardio imkanlarıyla birlikte sauna ve buhar odası hizmeti de sunulmaktadır.

Adres: İskenderpaşa Caddesi No: 96 Fatih / İstanbul

Telefon: (0212) 599 94 33

6. İstanbul Byofit Club 

İstanbul anadolu yakası kadınlara özel spor salonları arasında ByOtell bünyesinde faaliyet gösteren Byofit club günün belirli saatlerinde bayanlara özel pilates ve fitness hizmeti vermektedir. Byofit club, Kozyatağı spor salonları arasında gerçekten iyi bir tercih olarak ön plana çıkmakta. Ayrıca salonda bayan üyelere özel havuz hizmeti de sunulmaktadır.

Adres: Saniye Ermutlu Sk. No:3, Kozyatağı / İstanbul

Telefon: (0216) 571 61 61

7. Club First Lady 

İstanbul’da kadınlar için özel spor salonu olarak faaliyet gösteren Club First Lady Bahçeşehir’de yer alıyor. Bayanlara özel reformer, yine bayanlara özel grup derslerle beraber havuz hizmeti de sunmaktadır. Oldukça hijyenik ve modern bir görünüme sahip bayan fitness salonu listemizde tavsiye edebileceğimiz salonlar arasında yer almakta.

Adres: Site Plaza Bizimevler Ispartakule Mevkii Bahçeşehir / İstanbul

Telefon: (0212) 405 07 35

Photo of author
Marmara Üniversitesi BESYO mezunu Volkan Dinçer 1992 yılında doğdu. Küçük yaşlarda spora başlayan Volkan, mezun olduktan sonra çeşitli fitness salonlarında PT olarak çalıştı ve şu an bir spor salonunda kişiye özel fitness eğitmeni olarak çalışmaya devam etmektedir.

Şunları da beğenebilirsiniz

Yorum yapın