Güzellik Uzm. Buket Ünsal

Badem Tırnak Nasıl Yapılır? 2023 Trend Tırnak Modelleri

Şık ve gösterişli tırnaklar kadınlar için çok önemli ve fark yaratan bir detay. Günümüzde sanatsal tırnak modelleri ile kısa, uzun, sivri, desenli ve renkli, protez, jel, oval, badem tırnak yapabilen bir meslek grubu bile doğdu. Türkiye’de git gide yaygınlaşan ‘nail art studio’lar da kadınların uğrak yeri olmaya başladı. Biz de tırnak trendine yeni bir soluk getiren 2023’ün en popüler tırnak modelleri olan badem tırnak görselleri ve video içerikleri hazırladık. Peki tırnak şekillendirmek için herhangi bir yere gitmeye gerek kalmadan evde badem tırnak kesimi nasıl olur? En iyi oval tırnak modelleri ile badem tırnak yapımı videoları şimdi sizlerle.

Badem & Oval Tırnak Modelleri 2023

1. Pastel Renkli Badem Tırnak

2023 trend rengi olan açık ve koyu kahve pastel renkleri badem tırnaklarınıza uyguladığınızda sizi daha zarif göstereceğinden emin olabilirsiniz 🙂

pastel badem tırnak modeli
Pastel renkli badem tırnak modeli

2. Açık Geçişli Renk Oval Tırnaklar

Tamamen günlük kullanıma uygun her renk elbise ile uyum sağlayan badem tırnak modelidir. Tırnaklarınızı bu renge kavuşturmak için iki farklı oje ve özel tırnak ekipmanları kullanmanız şart.

açık pembe badem tırnak
Açık ve geçişli renk oval tırnak modeli

3. Sanatsal Oval & Badem Tırnak Modeli

Bu tırnak modelini daha çok özel günlerde ve düğünlerde tavsiye ediyoruz. Ancak günlük tırnak kullanımında da tercih edebilirsiniz 🙂

sanatsal badem tırnak
Sanatsal yeşil renkli badem tırnak modeli

4. Sivri Badem Tırnaklar

Daha sivri ve uzun tırnak seviyorsanız bu model tam size göre diyebiliriz. Tüm renk kıyafetlerinizle ve aksesuarlarınızla eşsiz uyum sağlayacak bir tırnak modeli.

sivri badem tırnak modeli
Sivri ve uzun badem tırnak

İlgili Yazı: Cilde İyi Gelen Güzelleştiren Besinler

5. Potükare Desenli Tırnak Modeli

Desenli potükare tırnak modelini daha genç kadınlara tavsiye ettiğimizi söyleyebiliriz, çok şirin değil mi? 🙂

potükare tırnak modeli
Potükare desenli tırnaklar

6. Koyu Tenlilere Açık Renk Badem Tırnak

Evet eğer ten renginiz daha koyuysa fark yaratmak adına mutlaka açık renk tırnak kullanmanızı tavsiye ederiz.

koyu tenlilere tırnak modeli
Koyu tenlilere açık renk tırnak modeli

7. Çift Renk Basit Desenli Tırnak

İki renkli basit desenli tırnaklar her yaşta kadına uygun özellikle yaz ve bahar aylarının tırnak modeli olarak diğerlerinden ayrışıyor. Kadınların en favori tırnak modellerinden biri olarak karşımızda.

çift renk desenli badem tırnak
Basit desenli iki renk tırnak modeli

Badem Tırnak Nasıl Yapılır?

Tırnakta en önemli kısma geldik, badem tırnak yapımı nasıl oluyor? Eğer bu tırnak modelini yapmaya niyetlendiyseniz aşağıdaki videoları izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca tırnak sanatına ilginiz var ise Nuka Nails instagram sayfasını da takip edebilirsiniz.

YouTube video
Evde Badem Tırnak Modelleri Nasıl Yapılır?
YouTube video
Badem & Oval Tırnak Modelleri Yapımı
Photo of author
1993 doğumlu Buket son 5 yıldır cilt bakımı, tırnak ve saç tasarımları alanlarında kendini geliştirdi. Uzmanlığa geçiş sürecinde yurtdışındaki makyaj ve güzellik trendlerini takip etti. Buket şu an nail art stüdyo ve güzellik merkezinde müşterilere hizmet vermeye devam ediyor.

Şunları da beğenebilirsiniz

Yorum yapın