Güzellik Uzm. Buket Ünsal

2024’ün En Trend Erkek Saç Modelleri ✄

Erkek saç kesimleri sadece rutin bir erkek bakımından daha fazlasıdır. Sizin kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtırlar. Eğer hangi saç modelini seçmeliyim diyorsanız doğru yerdesiniz! 2023’te en çok tercih edilen erkek saç modellerini sizler için araştırdık. Bu yazımızda klasik düz saç, erkek dağınık saç, dalgalı saç, erkek genç saç modeli, erkek uzun ve topuz saçlar, modern ve yeni nesil cool erkek saç modellerini yeniden keşfedeceksiniz.

Erkek Düz Saç Modeli

Erkek Düz Saç Modeli
Erkek Klasik Düz Kısa Saç Modeli

Klasik düz kesim, modası asla geçmeyen bir erkek saç modelidir. Hem ofis gibi resmi ortamlarda hem de gündelik yaşantınızda ideal ve derli toplu bir görünüme sahiptir. Klasik düz kesim, zarafet ve sadeliği yansıtarak onu her yaştan erkeğin favorisi haline getiriyor.

Erkek Dağınık Saç Modeli

Erkek dağınık saç modeli
Erkek dağınık saç modeli

Erkekte dağınık saç hem rahat ve az bakım gerektiren hem de şık bir saç kesimidir. Bu kesim, yanlarda ve arkada daha kısa saçları ve üstte biraz daha uzun, havalı saçları yansıtır. Cool ve karizma bir görünüm sunan dağınık kısa kesim, stilinden ödün vermeden rahat bir görünümü tercih eden erkekler için idealdir.

Kolay Kısa Saç Modeli

Kolay Kısa Saç Modeli
Kolay Saç Modeli

Sabah kalktığınızda sizi hiç ayna karşısında uğraştırmayacak yeni nesil erkek saç stillerini görmüş müydünüz? Rahatlığı seven erkekler için trend olan kolay saç modellerini kendi yüz yapınıza uygun şekilde seçebilirsiniz. Kısa saçı seven erkekler Erkek Saç Numaraları (1-2-3-4-5 Numara Traş) yazımıza da göz atabilirsiniz.

Dalgalı Erkek Saç Modeli

Dalgalı erkek saç modeli
Dalgalı erkek saç modeli

Erkekte dalgalı saçlar her zaman kadınların dikkatini çeken saç tipidir. Eğer saçınız dalgalı veya kıvırcığa yakınsa aşağıda size sunacağımız dalgalı saç modellerini tercih edebilirsiniz.

Erkek Cool Saç Modeli

Tarzınız diğer erkeklerden farklı olsun istiyorsanız en cool erkek saç modellerini çok seveceksiniz. Dışarıdan sizi stil sahibi gösterecek yeni nesil saç modellerini beğendiniz mi?

erkek cool saç modeli
Cook erkek saç modeli

Erkek Uzun Saç Modeli

Erkek Uzun Saç Modeli
Erkek Uzun Saç Modeli

Katlı, dalgalı veya uzun saç tasarımını seven bir erkekseniz trend olan uzun saç modelleri tam size göre! Bununla birlikte unutmayın ki sıcak yaz günlerinde uzun saçın bakımı daha da zorlaşır. Ancak uzun ve havalı bir saça sahip olmak için her gün saçınızı yıkamayı göze alabilirsiniz 🙂

Topuz Saç Modeli

erkek topuz saç modeli
Erkek topuz saç modeli

Hatlı bir yüze sahipseniz uzun saçlarınızı toplayarak şık bir topuz yapabilirsiniz. Düzgün veya dağınık bir topuz tercih edebilir ve saçınızın yüzünüzü açıkta bırakacak şekilde stilize edebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere 2023 trend erkek saç modellerini tanıttık. Bir sonraki saç tasarımları yazımızda görüşmek dileğiyle.

Photo of author
1993 doğumlu Buket son 5 yıldır cilt bakımı, tırnak ve saç tasarımları alanlarında kendini geliştirdi. Uzmanlığa geçiş sürecinde yurtdışındaki makyaj ve güzellik trendlerini takip etti. Buket şu an nail art stüdyo ve güzellik merkezinde müşterilere hizmet vermeye devam ediyor.

Şunları da beğenebilirsiniz

Yorum yapın