Güzellik Uzm. Buket Ünsal

En İyi Maskara Önerileri (Akmayan Maskaralar)

Akmayan suya dayanıklı en iyi maskaralar hakkında konuşurken çarpıcı ve çekici bakışların sırrının göz kamaştırıcı kirpiklerden geldiğini unutmamalıyız. Bu yazımızda akma yapmadan, kalıcı ve çarpıcı bir görünüm sağlayan, kirpikleri uzun ve dolgun gösteren en iyi maskara önerileri hakkında bilgi vereceğiz.

En iyi suya dayanıklı maskaralar hakkında konuşurken aklınıza sadece yağmurlu günler gelmesin çünkü yaz günlerinde yağlanan cildiniz veya terden dolayı rimellerin göz altlarınıza bulaşması olasıdır. Bunun yanı sıra deniz ve havuzun tadını çıkarırken veya spor yaparken dökülen maskaraların keyfinizi kaçırmasını istemezsiniz. Gelin şimdi en iyi maskara hangisi sırayla önerilerimize bakalım. (Bu yazıyı okuduktan sonra highlighter nasıl kullanılır aydınlatıcı makyaj ipuçları içeren yazımızı da okuyabilirsiniz.)

Dünyanın En İyi Maskara Markaları

1. Lancôme Monsieur Big Waterproof Mascara

en iyi maskara Lancôme Monsieur Big Waterproof Mascara
Lancôme Monsieur En İyi Maskara

Bu ünlü markanın ürettiği ve en iyi maskara olarak adlandırabileceğimiz maskara çoğu ünlü ismin favorilerindendir. Bu maskara kirpiklere hacim ve siyahlık verir ve ayrıca kalıcı olmaktadır.

2. L’Oreal Lash Paradise Extatic Waterproof Maskara

en iyi maskara L'Oreal Lash Paradise Extatic Waterproof Mascara
L’Oreal En İyi Maskara

L’Oreal’in bu ürünü takma kirpik etkisi sağlar ve kirpikleri dolgunlaştırır ve ayrıca suya dayanıklılık formülüyle de oldukça popülerdir.

3. MAC In Extreme Dimension Waterproof Maskara

En iyi MAC maskara In Extreme Dimension Waterproof Mascara
En iyi MAC maskara

Kirpiklleri hacimlendirir ve kıvırır ve en iyi waterproof maskara olduğu için de kıvrımı tüm gün boyunca sabit tutar.

4. Maybelline Lash Sensational Maskara Waterproof

En iyi Maybelline maskara Lash Sensational Mascara Waterproof
En iyi Maybelline maskara

Maybelline’nin en iyi maskara yorumları arasına giren bu ürünü, özel formülü sayesinde kirpiklerde hacim ve kıvrım sağlamakla kalmayıp suya karşı bir kalkan gibi korur.

5. Too Faced Better Than Sex Waterproof Maskara

En iyi Too Faced maskara Better Than Sex Waterproof Mascara
En iyi Too Faced maskara

Bu maskara kirpiklere çok boyutlu görünümü veriyor ve böylece takma kirpik gibi görünüyor ama en önemlisi özel formülü ile suya dayanıklı olmaktadır.

6. Bobbi Brown No Smudge Maskara

En iyi Bobbi Brown No Smudge Maskara
En iyi Bobbi Brown Maskara

En iyi maskaralar konusunda iddialı olan bu ürünü hem tek başına ve hem başka bir maskaranın üstüne sürerek kullanabilirsiniz. Bu ürün de 10 saatlik bir kalıcılık vaat ediyor ve suya dayanıklı olmakta oldukça iddialı olmaktadır. Bunun yanı sıra kirpikleri kusursuz bir şekilde kıvırıp uzatıyor ve asla dağılma, topaklanma ve dökülme olmuyor.

7. Benefit BADgal Waterproof Maskara

En iyi Benefit BADgal maskara Waterproof Maskara
En iyi Benefit BADgal Waterproof Maskara

Bu oldukça popüler markanın ürettiği bu maskara havalı, ultra siyah ve iddialı kirpikler vaat ediyor ve sürüldükten sonra saniyeler içinde kuruma özelliği de var.

8. Max Factor False Lash Effect Maskara

En iyi Max Factor False Lash Effect Maskara
En iyi Max Factor False Lash Effect Maskara

Büyük fırçasıyla kirpikleri kökten uca kavrar ve takma kirpik gibi görünür ve kirpikleri en iyi uzatan maskaralar arasındadır.

Eğer siz de en iyi maskaları incelemek ve satın almak istiyorsanız birkaç markanın linkini aşağıda bırakıyoruz:

İlginizi Çekebilir: İpek Kirpik Nasıl Uygulanır?

Photo of author
1993 doğumlu Buket son 5 yıldır cilt bakımı, tırnak ve saç tasarımları alanlarında kendini geliştirdi. Uzmanlığa geçiş sürecinde yurtdışındaki makyaj ve güzellik trendlerini takip etti. Buket şu an nail art stüdyo ve güzellik merkezinde müşterilere hizmet vermeye devam ediyor.

Şunları da beğenebilirsiniz

“En İyi Maskara Önerileri (Akmayan Maskaralar)” üzerine bir yorum
  1. Maskara benim için makyajın olmazsa olmazlarından. Bu yazı gerçekten çok işime yaradı. Özellikle iki ürün arasında kalmıştım şimdi ne alacağımı iyi biliyorum. Ama listedekilerin hepsi denenmeye değer ürünler 😍

    Yanıtla
Yorum yapın