Yaşam Koçu Canan Erdinç

Ünlü Psikolog Esra Ezmeci Kimdir? Kaç Yaşında?

İstanbul doğumlu olan klinik psikolog Esra Ezmeci, Psikoloji Bölümü’nü birincilikle tamamladığı İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde eğitim görmüştür. Yüksek lisansını aynı üniversitenin klinik psikoloji alanında yapmıştır. Daha sonra Adli Bilimler doktorasına geçiş yapmıştır. İstanbul Çapa Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde staj yapmasının ardından İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde uzman klinik psikolog olarak görev yapmıştır. Şu an kendisi aile ve çift terapisi, şema terapi, bilişsel ve bireysel davranşçı terapi, oyun terapisi, geçmiş temizleme terapisi ve cinsel terapi alanlarında hizmet vermektedir.

Esra Ezmeci Kimdir? Kaç Yaşındadır?

1 Ağustos 1986 doğumlu ve şu an 36 yaşında olan Esra Ezmeci, uzmanlığı ve başarılarıyla psikoloji alanında oldukça önemli bir isimdir. Danışmanlık ve tedavi çalışmalarıyla birçok insanın yaşamına olumlu etkiler sağlamıştır. Bağımlılıkla mücadele, ilişki ve evlilik sorunları, ergenlik dönemi ve kişisel gelişim gibi konularda rehberlik etmektedir. Esra Ezmeci’nin tecrübesinden yararlanarak daha sağlıklı bir yaşam sürebilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Esra Ezmeci, bağımlılık tedavisi, aile ve evlilik danışmanlığı, ergen psikolojisi ve bireysel danışmanlık gibi çeşitli konularda çalışmalar yürütmektedir. Kendi geliştirdiği geçmiş temizleme terapisi yöntemiyle büyük başarılar elde etmiştir. Ayrıca, birçok televizyon kanalında programlar hazırlayıp sunmuştur.

Esra Ezmeci
Esra Ezmeci kimdir?

İlginizi Çekebilir: Eski Sevgiliyi Kıskanma: Rebecca Sendromu

Esra Ezmeci Bireysel Danışmanlık Hizmeti

Her bireyin farklı ihtiyaçları ve hedefleri vardır. Esra Ezmeci, bireysel danışmanlık hizmetiyle kişilere özel destek sağlamaktadır. Bireylerin kendilerini tanıma, potansiyellerini keşfetme ve kişisel gelişim yolculuklarında ilerleme kaydetme konusunda yardımcı olmaktadır. Ezmeci ile çalışarak, daha mutlu ve tatmin edici bir yaşam için adımlar atabilirsiniz.

Esra Ezmeci, klinik psikoloji alanında uzmanlığı ve zengin deneyimiyle, birçok kişiye rehberlik etmiş ve destek olmuştur. Bağımlılık tedavisi, aile/ilişki/evlilik danışmanlığı, ergen psikolojisi ve bireysel danışmanlık gibi konularda hizmet vermektedir. Kendi terapi merkezi Terapi Evreni‘nde çalışmalarını sürdüren Ezmeci, her bireyin potansiyelini keşfetmesine ve daha iyi bir yaşam sürmesine yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Esra Ezmeci – Aile ve Evlilik Danışmanlığı

Sağlıklı aile, ilişki ve evlilik ilişkileri, mutlu bir yaşamın temel taşlarından biridir. Esra Ezmeci, uzman bir danışman olarak, bu alanda hizmet vermektedir. İlişkilerdeki sorunları çözme, iletişim becerilerini geliştirme ve sağlıklı bir ilişki kurma konusunda destek sunmaktadır. Ezmeci’nin tecrübesinden faydalanarak, sağlıklı ilişkilerin temellerini atabilirsiniz.

Esra Ezmeci Kitapları

Psikoloji üzerine yazılar kaleme alan Esra Ezmeci’nin Destek Yayınları tarafından yayımlanan beş kitabı bulunmaktadır. En popüler kitapları arasında;

  • Süt Lekesi,
  • Beni Neden Sevmedin Anne?
  • Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir,
  • Kararı Ben Veririm,
  • Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever,
  • İz Bıraktığın Kadar Varsın

yer almaktadır.

Esra Ezmeci Estetiksiz Hali ve Son Hali

Eski estetiksiz hali ve son haliyle Esra Ezmeci;

Esra Ezmeci estetiksiz hali
Esra Ezmeci estetiksiz hali solda yeni hali sağda
Photo of author
Kişisel gelişim, bütçe yönetimi, astroloji, psikoloji ve gündelik hayata dair öğretiler üzerinde kendini geliştiren Yaşam Koçu Canan Erdinç, danışanlarına ve çeşitli kurumlara bilgilendirici özel eğitimler düzenliyor.

Şunları da beğenebilirsiniz

Yorum yapın