Fitness Dergisi

​​Якими характеристиками має обладати ідеальне зимове взуття? П’ять порад

5 важливих для вас моментів

Докладніше про те, яким має бути ідеальне зимове взуття, звучить так:

  1. Матеріал. Ніхто не буде сперечатися з тим, що натуральна шкіра для верху завжди краще синтетики. Адже тільки в такому разі черевики дозволяє шкірі стоп легко дихати, забезпечуючи ідеальний мікроклімат всередині. Яскравий приклад цього — взуття https://answear.ua/m/salomon яка користується великою затребуваністю у покупців. Вона чудово підходить для морозних та сльотливих днів. Разом з тим, моделі з нубуку та замші можна використовувати лише у снігові дні – у відлигу вони пропускатимуть вологу всередину. Тому найкращим варіантом стане придбати дві пари взуття на зиму – для сухої та вологої погоди.
  2. Підошва. Взимку часто бувають ожеледиці, а тому підмітка з глибокими рифленнями тут буде надзвичайно актуальною. Найнадійнішими вважаються черевики або чоботи з широким невисоким каблуком, відмінним варіантом при цьому можна вважати зимові кросівки – наприклад, https://answear.ua/m/puma/vin/vzuttya/krosivky. Не менш важлива і товщина підошви — чим вона більша, тим тепліше нога буде в морози.
  3. Застібка. Її наявність забезпечує більш зручний процес одягання взуття, проте воно є порушенням цілісності взуття. У свою чергу це призводить до витоку тепла. І якщо вибирати між шнурівкою та блискавкою, то другий варіант буде найкращим. Тим більше, що зсередини зіпери мають прокладку, що захищає лінію замочка від холодного вітру.
  4. Розмір. На зиму краще підбирати взуття на розмір більше. Це обумовлено необхідністю підтягувати теплу шкарпетку, а також дає можливість краще зігрівати ногу у вільному просторі для ступні.
  5. Фасон. Під сукні підходять чоботи з високими халявами, що облягають ікри. На джинси можна одягнути такі ж, але з широкими халявами. Класичні штани доповнюються черевиками нейтральних тонів середньої висоти. Кросівки підійдуть до спортивного стилю.

Матеріал, обробка, фасон, міцність і надійність підошви — звертайте увагу на ці основні умови відбору.

Особливості вибору утеплювача

Це один з важливих елементів зимового взуття, про яке залежить його головне завдання щодо збереження тепла. На сьогоднішній день виробники використовують такі різновиди утеплювача:

  • Натуральне хутро – забезпечує оптимальний мікроклімат та вентиляцію, дозволяє носити взуття у найсильніші морози.
  • Натуральне набивне хутро — являє собою прошитий з тканиною формат, також забезпечує хороші теплоізоляційні властивості.
  • Штучне хутро — призначене для взуття, що використовується в не сильні морози.
  • Утеплювач «Єврозима» — містить густе хутро в основі та короткий плюш у частині халяв, підходить для не холодних зим з температурою до -5-6 градусів.

Також у зимовому взутті присутні і штучні утеплювачі, що виробляються на основі сучасних технологій. Здебільшого вони використовуються на спортивних моделях та призначених для активного відпочинку.

Photo of author

Şunları da beğenebilirsiniz

“​​Якими характеристиками має обладати ідеальне зимове взуття? П’ять порад” üzerine bir yorum
Yorum yapın